O nás

www.selenia-petronas.cz je obchod zabývající se maloobchodním prodejem prvotřídních olejů a maziv značek Selenia, Petronas, Tutela, Paraflu a Urania. Dále v nabídce neleznete kvalitní a cenově dostupnou autokosmetiku Petronas Durance. Na základě požadavků našich zákazníků jsme do sortimentu zařadili i nabídku americké autokosmetiky Meguiars, vůní California Scents a pracovních rukavic Mechanix a to z našeho dalšího shopu (www.meguiars-store.cz). Tímto krokem Vám šetříme peníze za poštovné a vše potřebné pro Váš vůz můžete nyní objednat na jednom místě.

Provozovatelem shopu je obchodní firma CM exclusive.cz, s.r.o. (www.cmexclusive.cz),  která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem tuningových dílů, příslušenstvím motorových vozidel, vybavením pro motorsport a to od roku 2005. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru máme mnoho spokojených zákazníků a to nejen z ČR.

 

CM exclusive.cz, s.r.o. je provozovatelem:

www.cmexclusive.cz - eshop s tuningovými doplňky a vybavením pro motorsport

www.meguiars-store.cz - eshop - velkoobchod a maloobchod s autokosmetikou Meguiars, vůněmi California Scents a rukavicemi Mechanix.

www.cm-podvozky.cz  - sportovní podvozkové díly

www.selenia-petronas.cz - eshop nabízející oleje Selenia a Petronas

www.alfaromeoclub.cz - oficielní Alfa Romeo Club Czech Republic